EXIT LEMONADE MINT Exit Premium ailesinden bambaşka bir lezzet: Lemonade Mint. Limonata seviyorsan, "benim limonatam naneli olsun" diyorsan, bu sakıza bayılacaksın. Neyse ki onu yanından ayırmak zorunda değilsin. Çünkü özel paketiyle eşsiz Exit Lemonade Mint tadı, her zaman cepte, çantada.
EXIT WATERMELON Karpuz sevenler, buyurun buradan Exit'leyin! Yaz aylarının gözdesi karpuz, şimdi her mevsim elinizin altında. Bir pakette beş sakız, yani beş gerçek karpuz tadı, seni bekliyor. Hem de hepsi şekersiz ve diş dostu.
EXIT ORANGE Paketi açar açmaz, gerçek portakal kokusu; ağzına atar atmaz, gerçek portakal tadı! Bu sakız farklı mı farklı! Exit Orange hem şekersiz hem de tatlı. Her seferinde portakal bahçesinde gibi hissetmen için şimdi tekli paketinde.
EXIT WHITE Her beyaz gülüşün arkasında, bir Exit White vardır. Çünkü Exit White, dişlerdeki plak tabakasını ve ağızda asit oluşumunu engellemeye yardımcı olur, böylece dişlerini korur. Yeşil nane aromasıyla hem ferahlığı yaşa, hem de bembeyaz dişlerinle bol bol gülümse.
BIG BLAST WATERMELON Küçük paket, büyük lezzet! Big Blast Watermelon'un paketleri minik ama içindeki karpuz lezzeti dev! Her sakızda yoğun karpuz tadı, sana her yerde; evde, okulda, işte, yaz neşesini getirecek.
BLOX BANANA Muz lezzeti şekil değiştirdi, Blox Banana ile ince uzun bir pakete girdi! Paketini açar açmaz nefis bir muz kokusu ortalığı kaplayacak. Tatlı mı tatlı bu lezzet, muz severlerin aklını başından alacak.
BLOX STRAWBERRY Çilek aşkı Blox Strawberry'le devam ediyor. Kutusunu aç, ağzına bir sakız at ve çilek dünyasına geçiş yap. Özel paketiyle, vazgeçilmez Blox Strawberry lezzeti, her an yanında.
UNIBOL EUCALYPTUS İçi içine sığmayan sakız: Unibol Okaliptus. Daha fazla ferahlık arıyorsan bu sakızın akışkan sıvı dolgusu tam senlik. Tekli pakette Unibol Okaliptus'un sıvı dolgusuyla nefesin tazelensin, sana ferah bir enerji gelsin.

BİZİ TAKİP EDİN


PENCEREYİ KAPAT

İŞ BAŞVURU FORMU

PENCEREYİ KAPAT

İLETİŞİM FORMU

PENCEREYİ KAPAT

FUAR TAKVİMİ

FUAR ADI: WORLD FOOD İSTANBUL 24.ULUSLARARASI GIDA ÜRÜNLERİ VE TEKNO.FUARI
FUAR YERİ: İSTANBUL FUAR MERKEZİ - CNR YEŞİLKÖY, İSTANBUL

01-04 EYLÜL 2016

FUAR ADI: 6.ÇİN - AVRASYA FUARI
FUAR YERİ: URUMÇİ / SİNCAN UYGUR ÖZERK BÖLGESİ

20-25 EYLÜL 2016

FUAR ADI: SİAL PARIS 2016
FUAR YERİ: PARİS - FRANSA

16-20 EKİM 2016

FUAR ADI: YUMMEX MIDDLE EAST 2016 DUBAI FUARI
FUAR YERİ: BİRLEŞİK ARAP EMİRLİKLERİ-DUBAI

07-09 KASIM 2016

FUAR ADI: ISM KÖLN ALMANYA FUARI
FUAR YERİ: KÖLN - ALMANYA

29.01 - 01.02.2017